Pomocní pracovníci obchodního provozu

FirmaHuyen Thu Vu
ÚvazekHPP
Mzdaod 18 900 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: zvedání břemena nad 15 kg
POŽADAVKY: znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dotovaný oběd

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně 1. máje č.p. 67, Třemošnice. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen-každý pátek od 14 do 16 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:1. máje 67, Třemošnice, 53843, Česko
mzda, plat (hrubý):od 18 900 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Huyen Thu Vu, IČ: 27317587
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:08. 01. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince